25

Monday, June

Dentysta Wrocław, Kraków, Rzeszów nfz i cennik

Medycyna niekonwencjonalna – miód
 /  /  / Medycyna niekonwencjonalna – miód
Medycyna niekonwencjonalna – miód

Medycyna niekonwencjonalna – miód

Medycyna niekonwencjonalna – miód
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

medycyna (19)Miód to nie tylko pyszny specjał, którym raczymy się podczas śniadań i kolacji. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z wartości odżywczych i właściwości leczniczych, które posiada.

Zdrowie człowieka w dzisiejszym świecie zyskuje miano priorytetu. Gdy typowa medycyna zawodzi, warto sięgnąć po środki niekonwencjonalne, w schemat których z pewnością wpisuje się miód – smakołyk dobry na wszystko.
Miód wzmacnia wydolność mięśnia sercowego. Stosowany regularnie obniża ciśnienie tętnicze krwi oraz hamuje procesy miażdżycowe. Kiedy dopada nas przeziębienie, rozdrażnienie, złe samopoczucie – miód staje się lekiem na całe zło. Korzystnie wpływa na leczenie przeziębienia oraz kłopoty z gardłem. Leczy zaburzenia snu, koi nerwy.
Miód od dawien dawna służy również jako specyfik pielęgnacji urody. W swojej strukturze posiada właściwości nawilżające, rozjaśniające oraz uelastyczniające skórę. Ponadto zawiera duże ilości mikroelementów, takich jak: potas, magnez, wapń, żelazo oraz witamin: A, B1, B2, B6, C, i innych.
Możemy rzec, miód receptą na „końskie zdrowie”.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts
http://imprezy-kulturalne.eu/fe/hobby