17

Friday, August

Dentysta Wrocław, Kraków, Rzeszów nfz i cennik

Implanty zębów
 /  /  /  / Implanty zębów
Implanty zębów

Implanty zębów

Implanty zębów
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Profilaktyka i leczenie stomatologiczne to bardzo poważna kwestia, dotycząca naszego zdrowia. Zaniedbanie tego tematu doprowadzić może do ubytków, które bez odpowiedniej interwencji lekarskiej, wpływają na nasz ogólny stan i powodować mogą liczne choroby. Gdy zdarzy się jednak tak, że z powodu próchnicy czy urazu mechanicznego stracimy na stałe ząb, dentyści oferują nam wówczas kilka możliwości uzupełnienia jego braku.

Jedną z nich są popularne implanty zębów, czyli wkręcane w dziąsło śruby, na których montuje się odpowiednią koronę (ceramiczną lub porcelanową), o odcieniu dopasowanym do naturalnego uzębienia. Proteza taka charakteryzują się trwałością i stabilnością. Prawidłowo wszczepiona pełni nie tylko funkcje estetyczne, poprawiając nasz wygląd, ale wpływa znacząco na odpowiednią wymowę i gryzienie.

Decydując się na implanty zębów, musimy być świadomi dość wysokich kosztów, z jakimi wiąże się ich założenie. Przypadek każdego pacjenta jest jednak inny i należy traktować go indywidualnie.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

Tags: fluorokrzemian glinu, trioxygen 5, osb stopfire, lpk110, przeszczep łąkotki warszawa, etykiety inspekcyjne z datą, ra nails lakier hybrydowy, zeltiq Warszawa, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Wiedzopedia, Tanie multiplikatory

About the author:

Related posts
Amplituner AV Yamaha RX-A750, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, wynajem zestawów igłofiltrów, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Catalano Star 105x48 1105ST00, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, N25 opalanie natryskowe, gabloty ekspozycyjne - Paraga Centrum, tanie taxi ketrzyn, Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00