17

Friday, August

Dentysta Wrocław, Kraków, Rzeszów nfz i cennik

Fotoodmładzanie. Jakie efekty?
 /  /  /  / Fotoodmładzanie. Jakie efekty?
Fotoodmładzanie. Jakie efekty?

Fotoodmładzanie. Jakie efekty?

Fotoodmładzanie. Jakie efekty?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

opieka-medyczna-10Fotoodmładzanie przy użyciu IPL to usługa świadczona w większości polskich gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Metoda opiera się na użyciu wiązki światła IPL, dzięki której już po kilku seriach naświetleń można zauważyć naprawdę imponujące rezultaty.

Fotoodmładzanie – efekty

  • przyspieszenie procesów leczenia skóry i gojenia się ran
  • usuwanie zmian naczyniowych oraz przebarwień pigmentacyjnych
  • redukcja objawów procesów starzenia się, czyli między innymi linii, bruzd, zmarszczek, zwiotczeń

Wraz z upływem czasu skóra traci swoją sprężystość. Jest to wynikiem zwolnionej produkcji kolagenu i elastyny, czyli odpowiedzialnych za jędrność substancji. Badania jasno dowodzą, że IPL wykazuje zdolność stymulacji do ich wzmożonej produkcji.

Zważywszy na powyższe efekty fotoodmładzanie zasługuje na duże zainteresowanie, zwłaszcza, że jest to zabieg bezbolesny, bezinwazyjny i stosunkowo niedrogi – w porównaniu na przykład do zabiegów z wykorzystaniem wypełniaczy typu botoks, kwas hialuronowy czy komórki macierzyste.

źródło: http://www.qclinique.pl/zabiegi/fotoodmladzanie-ipl-rf-e-light

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

Tags: blog początkującego elektronika, lpk110, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, Wiedzopedia, armatura łazienkowa Apavisa, orienteering miejski na imprezę integracyjną, pantomograf Gliwice, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, etykiety inspekcyjne na zamówienie, redox extreme efekty, Gniewiński portal

About the author:

Related posts
taśmy transportowe Primacon, geodeta Chełmża, sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych, usługi dźwigowe żagań, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00, słupy granitowe : Borowskie Kopalnie Granitu, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, wypożyczalnia igłofiltrów stalowych