18

Wednesday, July

Dentysta Wrocław, Kraków, Rzeszów nfz i cennik

Co to jest zdrowy styl życia?
 /  /  / Co to jest zdrowy styl życia?
Co to jest zdrowy styl życia?

Co to jest zdrowy styl życia?

Co to jest zdrowy styl życia?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

zdrowie (14)Gdy ktoś wspomina o zdrowym stylu życia zaraz nasuwa się następujący obraz: biegający człowiek o doskonałej sylwetce bez grama zbędnego tłuszczu, albo ćwiczący na siłowni i jedzący same ?zdrowe? potrawy a wiec dużo dużo warzyw i owoców, trochę nabiału, mało złych, bo zwierzęcych tłuszczy, dużo ryb i owoców morza oraz niewielka ilość mięsa zwierzęcego i oleju i oliwy?
Niektórzy uważają jednak, że po prostu teraz jest taka moda: moda, która być może przeminie, ?ale patrząc, że współczesne społeczeństwa robią się coraz bardziej otyłe, że już małe dzieci są po prostu za grube ? konieczne jest propagowanie takiej mody. Życie codzienne się zmienia: my ludzie nie musimy już tak ciężko pracować fizycznie (a wiec spalać kalorie), bo robią to za nas maszyny?a nasze produkty spożywcze są coraz bardziej przetworzone i ulepszone smakowo i nie tylko, (aby dłużej zachowały przydatność do spożycia), co wcale nie idzie za tym, że są zdrowsze?tak przerobione produkty pozbawiane są dużej części np. błonnika czy witamin a sztuczne witaminizowanie ich nie jest jednoznaczne z tym ze po spożyciu takiego posiłku wszystkie te witaminy nasz organizm wchłonie. I zdarza się tak, że osoba, która ma sporą nadwagę jest po prostu GŁODNA tzn., że jej komórki i tkanki nie są zaopatrzone we wszystkie elementy, które są im niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Więc jeśli nawet to jest moda to jest to MĄDRA moda i trzeba ją tylko wprowadzać w życie.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts
Tanie meble ogrodowe jak technorattan hitem na polskim rynku, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, tablice aluminiowe Paraga Centrum, Podstawy geodezji inżynieryjnej Geodpis, Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00, Umywalka Simas Flow 82x50cm FL20, Umywalka Simas Flow 115x50cm FL22, sprzedaż zestawów igłofiltrów, płytki łazienkowe Apavisa, Umywalka Simas Arcade 105x56cm AR874, przenośniki Primacon, Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15